Firma

   Założycielem firmy jest były Inspektor Transportu Drogowego z blisko dziesięcioletnim stażem pracy. Właściciel firmy to jednocześnie ekspert rozliczania czasu pracy kierowców oraz analiz zapisów na wykresówkach, doradca w zakresie transportu drogowego i wieloletni szkoleniowiec kierowców.

   Celem działalności firmy jest zagwarantowanie poprawności wyników analizy czasu pracy z pełnym kompleksowym procesem jego rozliczenia, co stanowi najbardziej optymalne rozwiązanie, zarówno dla firm, jak i samych kierowców. Najlepszą nagrodą za takie podejście jest długofalowa współpraca z wieloma prestiżowymi firmami, które zdecydowały się nam zaufać.

   Każdego dnia dbamy o to aby powierzone nam zlecenia były wykonane profesjonalnie. Wciąż doskonalimy swoje umiejętności w celu zaspokojenia potrzeb naszych Klientów, a przede wszystkim cieszymy się ich zaufaniem!

   Doświadczenie oraz niezbędna wiedza którą posiadamy gwarantują, iż świadczone przez nas usługi są na wysokim poziomie.

Biuro firmy znajduje się w Żaganiu przy ulicy Lotników Alinackich 11 (dawny Modernbud).

    


CertyfikatyDane kontaktowe
KA-MAR P.W.
ul. Lotników Alinckich 11
67-100 Żagań
Tel: 512 183 610
E-mail: czaspracy.kamar@gmail.com
Dane GPS
Szer. N51° 36' 5.2708"
Dł. E15° 17' 45.8395"
Mapa dojazdu

WITAMY

Jesteśmy firmą rozliczeniowo - doradczo - szkoleniową specjalizującą się w dostarczaniu najlepszej jakości rozwiązań z zakresu analizy i rozliczenia czasu pracy kierowców. Działamy na rynku od roku 2012, a nasza siedziba mieści się w Żaganiu. Możemy poszczycić się bogatą wiedzą w zakresie przepisów z dziedziny transportu drogowego popartą wieloletnim doświadczeniem. Przygotowaliśmy kompleksową i profesjonalną ofertę dla firm transportowych i podmiotów wykonujących niezarobkowy przewóz drogowy na potrzeby własne, rzeczy oraz osób.

Nasi eksperci

Mariusz Kania
Właściciel, główny ekspert ds. analiz i rozliczeń, były wieloletni pracownik ITD.
Ewelina Strzelecka
Specjalista z zakresu analizy zapisów na tarczach tachografów.